0554 225 82 08
Kategoriler
BMW Grup
Para Birimi Seçimi

Altınel Oto Market

1986 Yılında esnaflığa Bursa'da adımlarını atan aile geleneğimizi otomotiv sektörüne taşıyarak e-ticaret sektörünün lider firma olma hayali ile ilerleyen çalışmalarımızı,

2017 yılında e-ticaret pazarında yerini aldı. Öncelikle stokları BMW Grup ve Mercedes Benz üzerine gerçekleştirmektedir. Bunun yanında talepler doğrultulusunda tüm marka ve modeller üzerine sipariş alınmakta ve siz değerli müşterilerimize yedek parça ve aksesuar lojistik destek sağlamaktayız.

Otomotiv yedek parça ve aksesuar perakende ve toptan satışlarda her zaman en uygun fiyat ve kaliteyi sağlamayı ilke edindik.

Çalışmalarımızı başladığımız ilk günkü heyecan ve istekle her daim sürdürmeyi başarı olarak hedefledik.

2018 yılında Orijinal aksesuar ağırlıklı parçalarımızı siz değerli otomobil severlere altinelmarket.com adresinde buluşturduk.

2022 yılında Ayrıca; kategorilerimize El Aletleri & Hırdavat Nalburiye, Ev & Mutfak & Banyo Gereçleri,  Kırtasiye & Ofis malzemeleri, Bağ & Bahçe ve Kamp Malzemeleri artı Oto Ses & Müzik Sistemleri gibi ürünleri ekleyerek portföyümüzü büyütüyoruz.

2023 yılında ihracata açılan firmamız, yurtdışı kredi kartlarına ödeme işlemleri başlamıştır: Azerbaycan, Cezayir, Finlandiya, Irak, İtalya, Kıbrıs, Özbekistan, Suriye ve Rusya gibi ülkelere başarılı gönderimler sağlamıştır. Bunun yanında sevkiyatı mümkün olan bütün ülkelere gönderim sağlanmaktadır.


Misyonumuz

Firmalar arası rekabetin sadece fiyatta değil, kalite ve hizmette de yapılması gerektiğine inanıyoruz. Amacımız var olan pastadan aldığımız payı büyütmek değil, sektörü yeni ürünlerle tanıştırıp pastayı büyütmektir. Sektördeki çözüm ortaklarımız ve rakiplerimiz ile daima işbirliği içerisinde hareket ederek sektörün gelişimine katkı sağlamak hedefindeyiz.  

Saygılarımızla,

Altınel Market

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.